Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ETAGEHYLLA, 1800-talets slut, mahogny, svarvade ben, höjd 113, 74X45 cm
Fanerskador
207388
2013-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här