Ottavio Missoni

Ottavio Missoni
Ottavio Missoni

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MISSONI, Ottavio (Italien, född 1921): Komposition, textil på plexiglas, signerad och daterad Missoni 83, numrerad 12/25, 59x59 cm

207392

2013-10-04