Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÄNGLAORKESTER, ca 30 delar, bemålat trä, 1900-tal, de flesta från Wendt & Kühn, höjd ca 6-8 cm
Skador och lagningar
207394
2013-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här