Änglaorkester

Änglaorkester
Änglaorkester
Änglaorkester
Änglaorkester
Änglaorkester
Änglaorkester

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÄNGLAORKESTER, ca 30 delar, bemålat trä, 1900-tal, de flesta från Wendt & Kühn, höjd ca 6-8 cm

Skador och lagningar

207394

2013-10-04