Klubbat för:
3 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
ZORN, Anders (1860-1920): "Vicke", 1918, signerad Zorn, etsning, 19x29 cm
Zustandsbeschreibung
207422
2013-10-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner