Salongsbord 1800-talets andra hälft
2013-10-05
207426
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SALONGSBORD, 1800-talets andra hälft, fanérat i valnöt, profilerad bordsskiva, hjultrissor, höjd 76, 132x98 cm
Skiva med fanérskador, listdelar saknas