Sven Markelius stolar

Sven Markelius stolar
Sven Markelius stolar
Sven Markelius stolar
Sven Markelius stolar
Sven Markelius stolar
Sven Markelius stolar
Sven Markelius stolar
Sven Markelius stolar

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 4 st, Sven Markelius, 1930/40-tal, stapelbara, bok

Slitage

207434

2013-10-05