Byrå senbarockstil

Byrå senbarockstil
Byrå senbarockstil
Byrå senbarockstil
Byrå senbarockstil
Byrå senbarockstil
Byrå senbarockstil
Byrå senbarockstil
Byrå senbarockstil
Byrå senbarockstil
Byrå senbarockstil
Byrå senbarockstil
Byrå senbarockstil

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BYRÅ, 1800-tal, senbarockstil, fanérad i valnöt och valnötsrot, förgyllda beslag, höjd 81, 59x41 cm

Nyckel saknas, omarbetad

207436

2013-10-05