Bord gustaviansk stil

Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, 1900-talets början, gustaviansk stil, fanérat i mahogny, låda i sargen, listverk, fothylsor och beslag i mässing, höjd 77, 74x57 cm

Nycklar saknas, skiva med fläckar, skadad mässingslist, fanérskador

207449

2013-10-05