Bord gustaviansk stil
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD, 1900-talets början, gustaviansk stil, fanérat i mahogny, låda i sargen, listverk, fothylsor och beslag i mässing, höjd 77, 74x57 cm
Nycklar saknas, skiva med fläckar, skadad mässingslist, fanérskador
207449
2013-10-05