Severin Nilson oljemålningar

Severin Nilson oljemålningar
Severin Nilson oljemålningar
Severin Nilson oljemålningar
Severin Nilson oljemålningar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NILSON, Severin (1846-1918): (2), Kust och skärgårdshamn, signerade Severin Nilsson, olja på pappannå, 10x15 cm

207454

2013-10-04