Skulptur alabaster

Skulptur alabaster
Skulptur alabaster
Skulptur alabaster
Skulptur alabaster
Skulptur alabaster
Skulptur alabaster

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Porträtt av Paolina Borghese, alabaster, höjd 26, längd 48 cm

Nagg

207455

2013-10-05