Pelarbord 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, på pelarfot, 1800-talets andra hälft, skiva med skuren dekor och intarsia, höjd 72, diameter 48 cm

Fanérskador

207470

2013-10-05