Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, på pelarfot, 1800-talets andra hälft, skiva med skuren dekor och intarsia, höjd 72, diameter 48 cm
Fanérskador
207470
2013-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här