Einar Jolin färglitografi
2013-10-05
207472
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JOLIN, Einar (1890-1976): Skogsvy, signerad Einar Jolin, 182/260, färglitografi, ca 46x62 cm