PG Thelander etsning

PG Thelander etsning
PG Thelander etsning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

THELANDER, Pär Gunnar (född 1936): Komposition, signerad P. G. Thelander, 8/20, etsning, 52x42 cm

207488

2013-10-05