Ampel 1800-talets slut

Ampel 1800-talets slut
Ampel 1800-talets slut

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AMPEL, 1800-talets slut, alabaster, beslag i förgylld metall, diameter 30 cm

Sprickor, smärre ytskador

207499

2013-10-05