Färgetsningar jaktmotiv 1800-tal
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VERNET, Carle, (1800-tal): 2 st, jaktmotiv, färgetsningar, ca 32x38 cm, SUTHERLAND, Thomas (1800-tal): Jaktmotiv, efter målning av Dean Wolstenholme, färgetsning, ca 26x73 cm, ramade
Skador, en saknar glas
207500
2013-10-05