Ljuskrona 1800-talets andra hälft
Valmis
2013-10-05
207508
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, för 8 ljus, 1800-talets andra hälft, förgylld stomme, behängd med olikslipade prismor, höjd 75 cm
Lösa prismor medföljer