Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LODREGULATOR, 1800-tal, urtavlan märt E Jönsson Södr Sonebytorp, bronserad dekor, höjd 130 cm
Pendel, listdel och dekorelement saknas, lagning
207532
2013-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här