Teaterrekvisita

Teaterrekvisita
Teaterrekvisita
Teaterrekvisita
Teaterrekvisita
Teaterrekvisita
Teaterrekvisita
Teaterrekvisita
Teaterrekvisita
Teaterrekvisita
Teaterrekvisita

Klubbat för:

3 000 SEK

3 000 SEK

TEATERREKVISITA, 1900-talets början, skuren dekor, förgylld, höjd 147, 84x84 cm

Skador, lagningar, omarbetad

207533

2013-10-06