Gustaviansk väggpendyl
Vollendet
2013-10-06
207565
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
VÄGGPENDYL, gustaviansk, förgylld, skuren trädekor, höjd ca 90 cm, nyckel och pendel finns
Lösa dekorelement medföljer, tavla med emaljskador