Gustaviansk väggpendyl

Gustaviansk väggpendyl
Gustaviansk väggpendyl

Klubbat för:

1 600 SEK

3 000 SEK

VÄGGPENDYL, gustaviansk, förgylld, skuren trädekor, höjd ca 90 cm, nyckel och pendel finns

Lösa dekorelement medföljer, tavla med emaljskador

207565

2013-10-06