Klubbat för:
1 600 SEK
3 000 SEK
VÄGGPENDYL, gustaviansk, förgylld, skuren trädekor, höjd ca 90 cm, nyckel och pendel finns
Lösa dekorelement medföljer, tavla med emaljskador
207565
2013-10-06