Chiffonjé Karl Johan

Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHIFFONJÉ, Karl Johan, fanérad i mahogny, förgyllda beslag, höjd 128, 113x54 cm

Nyckel saknas, benknoppar medföljer, fanérskador, kompletterad

207567

2013-10-06