Dekorelement 1700-tal

Dekorelement 1700-tal
Dekorelement 1700-tal
Dekorelement 1700-tal
Dekorelement 1700-tal
Dekorelement 1700-tal
Dekorelement 1700-tal
Dekorelement 1700-tal
Dekorelement 1700-tal
Dekorelement 1700-tal
Dekorelement 1700-tal
Dekorelement 1700-tal
Dekorelement 1700-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DEKORELEMENT, 2 st, 1700-tal, putti, höjd ca 64-67 cm

Skador, bortfall

207586

2013-10-07