Spegel med konsolbord

Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD, empire, förgylld dekor, delvis träskuren och pastellage med festonger och ymnighetshorn, skiva av vitt marmor, kvicksilverfolierat spegelglas, konsolbordets höjd 72, 93x49, spegelns höjd 186x85 cm

Skador och lagningar, skivan med lagningar, dekorelement saknas

207587

2013-10-07