Curt Thorsjö skulptur

Curt Thorsjö skulptur
Curt Thorsjö skulptur
Curt Thorsjö skulptur
Curt Thorsjö skulptur
Curt Thorsjö skulptur
Curt Thorsjö skulptur
Curt Thorsjö skulptur
Curt Thorsjö skulptur
Curt Thorsjö skulptur
Curt Thorsjö skulptur
Curt Thorsjö skulptur
Curt Thorsjö skulptur

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

THORSJÖ, Curt (född 1922): "Stående flicka", brons, signerad och numrerad 3/6, höjd ca 107 cm

207590

2013-10-07