Skåp 17/1800-tal

Skåp 17/1800-tal
Skåp 17/1800-tal
Skåp 17/1800-tal
Skåp 17/1800-tal
Skåp 17/1800-tal
Skåp 17/1800-tal
Skåp 17/1800-tal
Skåp 17/1800-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, Holland, 1800-tal, fanérat i mahogny, skuren dekor, förgyllda beslag, höjd ca 230, 163x70 cm

Sprickor, fanérskador, senare beslag, bakstycke saknas

207595

2013-10-07