Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPJUTSPETS, Marlik, ca 1200 f.Kr. klinga med ås och kort tånge, längd 33,5 cm
Proveniens: Inköpt i Teheran under 1960- och 70-tal av svensk diplomat
207626
2013-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här