Voyeser 1 par gustavianska

Voyeser 1 par gustavianska
Voyeser 1 par gustavianska
Voyeser 1 par gustavianska
Voyeser 1 par gustavianska
Voyeser 1 par gustavianska
Voyeser 1 par gustavianska
Voyeser 1 par gustavianska
Voyeser 1 par gustavianska
Voyeser 1 par gustavianska
Voyeser 1 par gustavianska

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VOYEUSER, 1 par, gustavianska stockholmsarbeten, träskuren dekor, förgyllda

En senare sarg, renoverade och kompletterade, skador, maskstugna

207627

2013-10-06