Paul Kedelv Flygsfors

Paul Kedelv Flygsfors
Paul Kedelv Flygsfors
Paul Kedelv Flygsfors
Paul Kedelv Flygsfors

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLAR, 2 st, VASER, 2 st, Paul Kedelv, "Coquille", signerade Flygsfors, dekor i svart, svart/lila och vitt, höjd 12,5-22 cm

Tejprester, smärre slitage

207655

2013-10-06