Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅLAR, 2 st, VASER, 2 st, Paul Kedelv, "Coquille", signerade Flygsfors, dekor i svart, svart/lila och vitt, höjd 12,5-22 cm
Tejprester, smärre slitage
207655
2013-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här