Nils Nixon färglitografi

Nils Nixon färglitografi
Nils Nixon färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

800 SEK

NIXON, Nils (född 1912): Komposition, signerad och daterad Nixon -56, 2/160, litografi, 50x34 cm

207669

2013-10-06