Herbert Gentry oljemålning

Herbert Gentry oljemålning
Herbert Gentry oljemålning
Herbert Gentry oljemålning
Herbert Gentry oljemålning
Herbert Gentry oljemålning
Herbert Gentry oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GENTRY, Herbert (1919-2003): "Interwoven roots", signerad Gentry, datering a tergo 67, olja på duk, 60x50 cm

207750

2013-10-06