Sven-Arne Hökenström oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖKENSTRÖM, Sven-Arne "Höken" (född 1947): Figurkomposition, signerad och daterad Höken 17/12 1993, olja på pannå, 61x50 cm

207789

2013-10-08