Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LUNDGREN, Tyra (1897-1979): Stilleben, osignerad, olja på pannå, 42,5x60 cm, oramad
Ytskador, färgbortfall
207791
2013-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här