Edith Gert oljemålning

Edith Gert oljemålning
Edith Gert oljemålning
Edith Gert oljemålning
Edith Gert oljemålning
Edith Gert oljemålning
Edith Gert oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

2 500 SEK

GERT, Edith (Danmark 1906-1983): Stilleben, signerad E Gert, olja på duk, 66x97 cm

207808

2013-10-08