Magnus Bagge oljemålning

Magnus Bagge oljemålning
Magnus Bagge oljemålning
Magnus Bagge oljemålning
Magnus Bagge oljemålning
Magnus Bagge oljemålning
Magnus Bagge oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BAGGE, Thulstrup Magnus (Norge 1825-94): Bergslandskap, signerad och daterad Magnus Bagge Düssendorf 1852, olja på duk, 60x95 cm

207819

2013-10-07