Serveringsvagn
2013-10-08
207825
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, med hyllplan av glas, förgylld metall, gallerkant, höjd 75, längd 60 cm