Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SUPKOPPAR, 2 st., Sverige, 1800-tal, SKÅLAR, 2 st., Holland resp. England, silver, 1800-tal, vikt ca 155 g
Skador
207911
2013-10-08
Gör en kostnadsfri värdering här