Jynne Skåne

Jynne Skåne
Jynne Skåne
Jynne Skåne
Jynne Skåne

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JYNNE, Skåne, 1800-tal, röllakansteknik, 42x38 cm

Slitage, skador

207950

2013-10-07