Grafiska blad
2013-10-07
207952
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GRAFISKA BLAD, 6 st, Familiar Garden Flowers, F. Edward Hulme, 1800-talets andra hälft, litografier, ca 18x11 cm vardera