Soffa 1800-talets andra hälft

Soffa 1800-talets andra hälft
Soffa 1800-talets andra hälft
Soffa 1800-talets andra hälft
Soffa 1800-talets andra hälft
Soffa 1800-talets andra hälft
Soffa 1800-talets andra hälft
Soffa 1800-talets andra hälft
Soffa 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1800-talets andra hälft, bemålad, delvis bronserad dekor, längd 165 cm

Lagningar

207967

2013-10-07