Endel Koks offsetlitografi

Endel Koks offsetlitografi
Endel Koks offsetlitografi
Endel Koks offsetlitografi
Endel Koks offsetlitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOKS, Endel (Estland 1912-1983): "The Matador" offsetlitografi, signerad och daterad 1971, 20/60, 72x51 cm

207974

2013-10-07