Brännvinsflaska vas serveringskanna

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

BRÄNNVINSFLASKA, märkt JPB och daterad 1851, höjd 25 cm, VAS1700/1800-tal, brunt glas, höjd 16 cm, SERVERINGSKANNA, Rörstrand, höjd 19 cm

207987

2013-10-07