Kaffepannor brickor lampfot 1950/60-tal
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAFFEPANNOR, 3 st., varav 2 st. NilsJohan "Hollywood", BRICKOR, 2 st., teak, varav en brännmärkt SAS, lampfot, trä och metall, TIDNINGSSTÄLL, mässing och röd galon, 1950/60-tal
Slitage, fuktskada, spricka
207989
2013-10-08