Tallrikar Qianlong
2013-10-08
208018
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TALLRIKAR, 3 st., porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose av dubbla påfåglar, oktagonala, diameter ca 23 cm
Obetydliga nagg