Klubbat för:
7 000 SEK
3 000 SEK
TALLRIKAR, 3 st., porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose av dubbla påfåglar, oktagonala, diameter ca 23 cm
Obetydliga nagg
208018
2013-10-08