Bordspendyl Frankrike
2013-10-08
208071
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORDSPENDYL, Frankrike, 1800-talets slut, i form av avsutten ryttare, förgylld, emaljtavla, med slag, höjd 37, längd 43 cm, pendel och nyckel finns
Förgyllning med slitage, ej funktionstestad