Sigrid de Rougemont oljemålning
2013-10-08
208075
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROUGEMONT, Sigrid de (1888-1984): Landskap med vattendrag, olja på duk, signerad, 56x46 cm