Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, för 2 ljus vardera, 1800-tal, stomme i jasperware, ljusarmar och bottenplatta i förgylld mässing, höjd 36 cm
Omarbetade, skador
208076
2013-10-08