Kandelabrar 1800-tal

Kandelabrar 1800-tal
Kandelabrar 1800-tal
Kandelabrar 1800-tal
Kandelabrar 1800-tal
Kandelabrar 1800-tal
Kandelabrar 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, för 2 ljus vardera, 1800-tal, stomme i jasperware, ljusarmar och bottenplatta i förgylld mässing, höjd 36 cm

Omarbetade, skador

208076

2013-10-08