Ljusstakar vaser bojan dekor i underglasyrblått
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, porslin, Korea, 1900-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 14 cm,
VASER, 2 st, BOJAN, porslin, Kina, dekor i underglasyrblått, höjd 12-14 cm
Sprickor, nagg, delar saknas
208086
2013-10-08