Ljusstakar vaser bojan dekor i underglasyrblått

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, porslin, Korea, 1900-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 14 cm,
VASER, 2 st, BOJAN, porslin, Kina, dekor i underglasyrblått, höjd 12-14 cm

Sprickor, nagg, delar saknas

208086

2013-10-08