Akvarell Svenska Amerikalinien

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Svenska Amerikaliniens fartyg vid hamn, akvarell, otydligt signerad, 32x38 cm

Skadat glas

208107

2013-10-13